skład jarosław
HomeUsługiFirmaPunkty sprzedaży
sklad-materialy-budowlane-4
P.P.H.U. "SKŁAD" Gałuszka Sp.J.

P.P.H.U. "SKŁAD" Gałuszka Sp.J. mająca siedzibę w Jarosławiu na Maleniskach 7B, to jedna z większych i zarazem najdłużej działających firm handlowych branży budowlanej na terenie byłego województwa przemyskiego. Przedsiębiorstwo powstało w 1993 roku.
w trakcie niepohamowanego wzrostu gospodarczego kraju.

W swojej ofercie przedsiębiorstwo posiada szeroki i wciąż poszerzający się asortyment materiałów budowlanych, wykończeniowych, remontowych, nawozów, węgla, a dodatkowo oferuje transport, rozładunek oraz doradztwo budowlane.

Chęć rozwoju i bliższego kontaktu z klientami pociągnęła za sobą ekspansje poza granice Jarosławia i najbliższych okolic. W 2005 roku zostały otwarte 2 oddziały w Rokietnicy - przy starej bazie SKR, oraz w Zarzeczu - przy Szkole Rolniczej. Rok później w 2006 roku firma otwarła trzeci, największy oddział w Pruchnik przy ulicy Orłowicza 9 - w dawnym skupie owoców. We wszystkich trzech oddziałach możecie państwo nabyć wszystkie towary z naszej szerokiej oferty, zarówno materiały budowlane, jak i płytki, panele, farby, kostkę brukową, nawozy, węgiel. Oraz uzyskać porady budowlane, transport towarów do domu lub na plac budowy.

By dostosować się do ciągle wzrastających wymagań klientów zarówno w sferze asortymentu jak i obsługi, firma sukcesywnie poszerza ofertę towarową, rozwija jakość obsługi poprzez młodą, kompetentną i ambitną kadrę pracowniczą i dokłada wszelkich starań by byli Państwo w pełni zadowoleni z naszych usług.
 

ODDZIAŁY


Jarosław

Maleniska 7b
tel. 16/ 621 08 53
tel/fax.  621 36 20
Więcej...

Pruchnik

(dawny skup owoców)
tel. 16/ 628 97 46
Więcej...

Rokietnica

obok SKR
tel. 16/ 622 13 23
Więcej...

Zarzecze

obok szkoły rolniczej
tel. 16/ 640 23 10
Więcej...

Laszki

naprzeciw urzędu gminy
tel. 723 996 995
Więcej...